Bez-názvu-1.jpg
    

Obchodní zástupci

Argentina, Paraguay, Uruguay
Horacio Claudio Petrera
email: horacio@petrera.biz
Tel.: 0054 11 4788 5678
Tel.: 0054 911 6718 0821
Bangladéš
Sharif Mahmud
email: sharif@virtuassourcing.com
Tel.: 0088 1711 830 035
Bělorusko
Anatolij Puško
email: anatoli.pushko@plastma.by
Tel.: 003 752 9634 2090
Blízký Východ
Khalil ElSharkawy
email: khalil.elsharkawy@gmail.com
Tel.: 00201 111 274 442
Brazílie
Carlos Alberto Marquezim
email: unionengenharia@hotmail.com
Tel.: 0055 (11) 98 765 0828
Bulharsko
Dimitar Petrov
email: vadima@netbg.com
Tel.: 00359 888 836 727
Tel.: 00359 2 947 9078
Čína
Yang Xinfu
email: xinfuyang@vip.126.com
Tel.: 0086 531 86510508
Egypt
Sameh Habib
email: sameh.habib@chemitexegypt.com
Tel.: 00201 222 132 744
Chile
Henry Meyer Schmidtsdorff
email: hmeyer@hamco.cl
Tel.: 0056 9 9020 3373
Tel.: 0056 02 212 9808
Chorvatsko, Srbsko
Senka Minić
email: minic@papcel.cz
Tel.: 00381 646 355 792
Indie
Gokulakrishnan Venkatraman
email: papcelindia@gmail.com
Tel.: 0091 9677 000 360
Indonésie
Judi Harsono
email: judiabk@harson.biz
Tel.: 0062 811 946 139
Írán
Reza Kordbacheh
email: r-kordbacheh@aras-dpi.com
Tel.: 0098 2188 206839-41
Izrael
Yoav Givon
email: yoahgiv@gmail.com
Tel.: 00972 54 698 8907
Jižní Korea
Bong Soo Kim
email: dbfac@yahoo.co.kr
Tel.: 0082 (0) 11 227 3789
Kolumbie
Roberto Frolich
email: frolico@frolico.com
Tel.: 0057 665 0828
Mexiko
Gonzalo Idárraga
email: gonzalo.idarraga@gpmachinery.com
Tel.: 0052 55 4142 1341
Německo, Švýcarsko
Kurt Hiller
email: kurt.hiller@online.de
kurt.hiller@cep-hiller.de
Tel.: 0049 7026 5773
Portugalsko, Španělsko
Toni López
email: toni.lopez@btf.es
Tel.: 0034 93 284 56 77
Rusko
Michail Cherepanov
email: cherepanov@ermaelan.com
Tel.: 007 912 615 7725
Thajsko
Suphon Phoihiran
email: suphon@tanaverote.com
Tel.: 006694 796 5951
Turecko
Kemal Tesbihci
email: ktesbihci@omgrup.com
Tel.: 0090 532 212 3086

Copyright © erma elan engineering s.r.o.
Business Centrum Zálesí, publikování nebo šíření obsahu webové prezentace http://www.ermaelan.com je bez písemného souhlasu majitele zakázáno. Všechna práva vyhrazena.
16195/674/674a DRP  created by B.P&Co. /91